GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Klipler

Sevtap Ünal'dan Yeni Klip Alayına İsyan Yeni Klipler

Sevtap Ünal'dan Yeni Klip Alayına İsyan

İkinci albümü "Bu Kavga Çok Hüzünlü"yü yılın ilk günlerinde On Air Müzik etiketi ile yayınlayan Sevtap Ünal, ilk klibini "Zamanın Birinde" isimli şarkısına çekmişti. Albümün ikinci klibi söz ve müziği yine kendisine ait ve albümün en farklı şarkısı olan "Alayına İsyan" şarkısına geldi.

5/5/2017 1 | 237
DEVAMI
Hakan AltunGidemezsin Yeni Klipler

Hakan AltunGidemezsin

Hakan Altun iki yıl gibi uzun bir aranın ardından "Gidemezsin" isimli yeni albümünü Poll Production etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Albümünün ilk videosu söz ve müziği Hakan Altun'a ait olan "Gidemezsin" isimli şarkıya Tülay İbak yönetmenliğinde on altı saatte çekildi.

5/5/2017 1 | 349
DEVAMI
Haykırmadan Anlatamam Yeni Klipler

Haykırmadan Anlatamam"ın ilk klibi Kahreddin

"Haykırmadan Anlatamam" albümüyle, beş yıllık heyecanlı bekleyişi sonlandıran Neyse, şimdi de albümün ilk klibini izleyiciyle buluşturuyor. 10 yeni şarkıdan oluşan ve Sony Music etiketiyle yayınlanan albümün merakla beklenen ilk klibinde ise grubun bir sürprizi bulunuyor.

5/5/2017 1 | 223
DEVAMI
Ayşegül Aldinç Kendisi Yeni Klipler

Ayşegül Aldinç Kendisi

"Sek'iz" isimli proje albümü ile büyük başarı yakalayan ve müziğin farklı tarzlarındaki birçok ismi bir araya getiren Ayşegül Aldinç, albümün beşinci video klibini Kenan Doğulu'nun şarkısı "Kendisi"ne çekeceğini açıkladı. Söz, müzik ve düzenlemesi Kenan Doğulu'ya ait olan ve geri vokallerini de yine Kenan Doğulu'nun üstlendiği "Kendisi" şarkısının Ayşegül Aldinç için özel bir yeri de var.

5/5/2017 1 | 239
DEVAMI
Berkay Ey Aşk şarkısına klip çekti! Yeni Klipler

Berkay Ey Aşk şarkısına klip çekti!

Berkay'ın yeni albümünde yer alan ve günlerdir dijital platformlarda en çok indirilen ve dinlenen listelerinde 1 numara olan "Ey Aşk" şarkısı kliplendi. Gülşen Aybaba'nın yönetmen koltuğunda oturduğu klibin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi.

5/5/2017 1 | 269
DEVAMI