GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Deniz Seki'den yeni albüm Uzun Hikaye

Deniz Seki'den yeni albüm Uzun Hikaye

Deniz Seki merakla beklenen yeni albümünün kayıtlarını tamamladı. Uzun bir aranın ardından kariyerinin 9. albümünü çıkaracak olmanın heyecanını yaşayan Deniz Seki, albümüne "Uzun Hikaye" adını verdi. Deniz Seki albümünü için çektirdiği fotoğraflarla da kendinden söz ettirmeye hazırlanıyor.

Editör 3.12.2018 255
DEVAMI
Aslı Gökyokuş Dünya

Aslı Gökyokuş Dünya

Aslı Gökyokuş, uzun süren sessizliğini "Dünya" isimli yeni albümüyle bozdu. Alen Konakoğlu ve Aslı Gökyokuş prodüktörlüğünde hazırlanan albümde, düzenlemelerini Alen Konakoğlu, Selim Öztunç ve Gökhan Büyükkara'nın yaptığı 11'i yeni olmak üzere toplam 16 şarkı bulunuyor.

Editör 3.12.2018 228
DEVAMI
Burcu Tatlıses Uzaklar

Burcu Tatlıses Uzaklar

Burcu Tatlıses'in Ada Müzik etiketiyle "Uzaklar" isimli 8 şarkılık albümü tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini aldı. Şarkıların tamamının sözleri ve besteleri kendisine ait olan sanatçının aranjör kimliğine de yer verdiği bu albümde, birbirinden değerli ve tecrübeli isimler kendisine eşlik etti.

Editör 3.12.2018 231
DEVAMI
Buray'ın 3. stüdyo albümü Kehanet

Buray'ın 3. stüdyo albümü Kehanet

Türk Pop Müziği'nin başarılı ismi Buray, 3. stüdyo albümü "Kehanet"i Sony Music etiketiyle dinleyicilerin beğenisine sundu. Gözde Ançel ile müzikal işbirliğini bu albümde de sürdüren Buray; albümdeki tüm besteleri Gözde Ançel'le birlikte hazırlarken, şarkı sözlerini de yine "müzik yoldaşım" diye tabir ettiği Ançel'e emanet etti.

Editör 3.12.2018 196
DEVAMI
Bir Deli Rüzgar müzikleri yayında!

Bir Deli Rüzgar müzikleri yayında!

TMC'nin yapımcılığını üstlendiği "Bir Deli Rüzgar"ın Mayki Murat Başaran ve Sunay Özgür imzalı müzikleri dijital platformlardaki yerini aldı! Başrollerinde Hatice Aslan, Pınar Deniz, Berk Cankat, Almıla Ada, Kanbolat Görkem Arslan ve Mustafa Uğurlu'nun rol aldığı dizi, geçtiğimiz Cumartesi akşamı final yapmıştı.

Editör 3.12.2018 177
DEVAMI