GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Yeni Albümler

Tufan Sevda Hikayesi Yeni Albümler

Tufan Sevda Hikayesi

Çocukluğundan bu yana hayatında olan müziği solo albümü "Sevda Hikayesi" ile profesyonel kariyere taşıyan Tufan, DMC etiketiyle müzikseverler ile buluştu. Uzun zamandır sosyal ortamlarda sergilediği yorumculuğu ile dikkat çeken Tufan, yaklaşık bir yıl önce ilk albümünü hazırlamak üzere yola çıktı.

5/5/2017 1 | 432
DEVAMI
Server Uraz Yılan Hikayesi Yeni Albümler

Server Uraz Yılan Hikayesi

Türkçe rap müziğin önemli isimlerinden Server Uraz'ın Basemode Records ve Sony Music ortaklığında hazırlanan yeni albümü "Yılan Hikayesi" tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı. iTunes üzerinden dinleyiciyle buluşan albüm listelere 10. sıradan girip, yalnızca 2 saat içerisinde 1 numaraya yükseldi.

5/5/2017 1 | 487
DEVAMI
Ezgi Eyüboğlu'nun ilk albüm çalışması Naçizane Yeni Albümler

Ezgi Eyüboğlu'nun ilk albüm çalışması Naçizane

Ezgi Eyüboğlu, ilk albüm çalışması olan "Naçizane"yi Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzikseverlerle buluşturuyor. Ezgi Eyüboğlu, sanata olan ilgisini küçük yaşta ortaya çıkardı. Çocukluk yıllarından itibaren müzik eğitimi alan, Müzikoloji Bölümü mezunu olan Ezgi, sadece etnik değil, farklı müzik türlerinde de şarkı çalışmalarında bulundu.

5/5/2017 1 | 405
DEVAMI
Yasin Keleş feat. Serdar Ortaç Nüans Yeni Albümler

Yasin Keleş feat. Serdar Ortaç Nüans

Daha önce Tan Taşçı ile yaptığı "Ara Ara" ve "Paşa Paşa" şarkıları büyük beğeni toplayan DJ Yasin Keleş, söz ve müziği Tan Taşçı imzalı, Serdar Ortaç'ın yorumladığı, düzenlemesi kendisine ait "Nüans" isimli yeni şarkısıyla yine adından sıkça söz ettirmeye hazırlanıyor.

5/5/2017 1 | 311
DEVAMI
Bilal Sonses İki Kelime Yeni Albümler

Bilal Sonses İki Kelime

Müzikseverlerin yakından tanıdığı Youtube fenomeni Bilal Sonses'in yeni klibi "İki Kelime" görücüye çıktı. Youtube'da 200 bin aboneye ve toplamda 70 milyon izlenme rakamına sahip olan Bilal Sonses'in, söz ve müziği kendisine ait "İki Kelime" şarkısı Febyo Taşel tarafından aranje edildi.

5/5/2017 1 | 355
DEVAMI