GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Şimdi 4YÜZ ile "SALLA" zamanı !

Şimdi 4YÜZ ile
4 genç, taze yüz ve beyinler bir araya geldi ve muhteşem bir grup çıktı ortaya. Hepsi birbirinden yetenekli ve hepsi birbirinden başarılı bu 4 genç katıldıkları her programda çok beğenildi. Didem, Onur, Gülnur ve İlkay 7'den 70'e herkese heyecan kattı. Katıldıkları ilk olarak Power Türk Ödülleri ve Beyaz Show'da muhteşem bir performans sergilediler.
İşte bu iki programdan sonra herkes bu dört genci konuşmaya başladı. Bir yıllık bir çalışmanın ürünü olan kendi isimlerinden oluşan '4YÜZ' albümünü çıkarttılar...

10 yepyeni şarkının yer aldığı albüm de Didem, Onur, Gülnur ve İlkay yani '4YÜZ' grubu sevenlerine muhteşem şarkılar hazırladılar. Son yıllarda çıkan grup albümlerinin çok dışında bambaşka bir çalışmanın ürünü olan "4YÜZ" albümü müzik severlerin vazgeçemeyeceği bir albüm olacak. Genç grup elemanları ise heyecanlı günler geçirdiklerini ve yerlerinde duramadıklarını söylüyorlar. TÜrkiye' deki müzik anlayışına bambaşka bir kültür kazandırdıklarını söyleyen Didem, Onur, Gülnur ve İlkay, "Çıktığımız ilk günden bu yana bize ilgi o kadar güzel ki bizi sevenleri mahçup etmeyeceğiz. Biz canlı okuyoruz. Hepimizin seslerinin güzelliği ortak. Birimizin sesi güzel öbürlerinin açıklarını örtüyor durumu yok. Kimse kusura bakmasına. Biz başarılıyız" diyerek iddialararı kavga çıkartır cinsten.

Jingle Box Müzik Yapım tarafından çıkan albümün prodüktörleri ise Temel Zümrüt ve Süleyman Yüksel. Grup elemanlarının fan clüp üyesi elemanları günden güne çoğalıyor. İlk klipleri 'Dandini' ve son çektikleri klip "Salla" ise YouTube' de en çok izlenen klip bölümünde rekor kırdı ve müzik kanallarında saat başı yayınlanmaya başladı. Bu gençler insanlara ilaç gibi geliyor. Çıktıkları günden bu yana her gün sevenleri artıyor ve birbiri ardına teklifler yağıyor. Kızlar güzel, erkekler yakışıklı. Sesleri ise bir harika. Bu grup her derde deva olacak.

şimdi, 4yüz, ile, "salla", zamanı DİNLE

Etiketler: şimdi, 4yüz, ile, "salla", zamanı, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 15.7.2007 13:44:30 1093