GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Sıla'dan 4. Video klip : Bana Biraz Renk Ver

Sıla'dan 4. Video klip Bana Biraz Renk Ver
Yaklaşık bir yıl önce çıkardığı İMZA albümüyle hem dijital satışlarda hemde fiziki albüm satışlarında zirvedeki yerini alan Türk pop müziğinin yazdığı sözler ve muhteşem yorumuyla en önde gelen temsilcilerinden Sıla albümünün 4. Video klibini "BANA BİRAZ RENK VER" şarkısına çekti.
Daha önce çekilen 3 klibin aksine hareketli bir parçayı kliplendiren sanatçı "İMZA albümüyle birlikte ilk 3 klibimiz balad şarkılara geldi bu hem benim isteğim hemde dinleyicilerden gelen istek üzerineydi ama artık havalarda ısınmaya başladı bizde biraz hareketlenelim yeni bir yıl, yeni  mevsim hep beraber coşalım, dünde ne varsa unutalım istedik" dedi.

Albüm çıkışıyla birlikte verdiği konser görüntüleri ve konser öncesi hazırlık aşamaları ile bir konserin tüm hikayesinin yer aldığı klip bu hafta başından itibaren tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.

sıladan, 4., video, klip, bana, biraz, renk, ver DİNLE

Etiketler: sıladan, 4., video, klip, bana, biraz, renk, ver, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.3.2010 17:29:40 923