GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Omur Goksel : A Touch Of Latin

Omur Goksel A Touch Of Latin
Yerli albümlerin dahi satışlarının 10 -20 binli adetlere düştüğü müzik sektöründe yaptığı A Touch Of Quality ve A Touch Of Love isimli albümleriyle son bir yıl içinde 50.000 adetlik bir satış rakamını yakalayan Ömür Göksel bu kez de Besame Mucho, Historia de un amor, Quizas Quizas Quizas, Volveras gibi 20. asıra damgasını vurmuş olan 18 Latin şarkısını tek albümde.

Yerli albümlerin dahi satışlarının 10 -20 binli adetlere  düştüğü müzik sektöründe yaptığı A Touch Of  Quality ve A Touch Of Love  isimli albümleriyle son bir yıl içinde 50.000 adetlik bir satış rakamını yakalayan Ömür Göksel bu kez de “Besame Mucho, Historia de un amor, Quizas Quizas Quizas, Volveras” gibi 20. asıra damgasını vurmuş olan 18  Latin şarkısını tek albümde topladı.

Albümünde  5 şarkıyı Latin dünyasının ünlü orkestraları  Osvaldo Diaz Orkestrası , Juan Pablo Gonzales Quartet eşliğinde seslendiren Göksel’in albümünde  Eser Taşkıran’ın da aranjeleri bulunuyor.Ayrıca Abrazame ve Volveras isimli iki şarkının aranjesi 2001’de yitirdiğimiz  Selçuk Başar’a ait bulunuyor.

Albümüne “A Touch Of Latin “ ismini veren Göksel’in   bu albümünü  dinlerken lavanta tarlaları, yağmur ormanları, dalgalar, martılar, gökkuşağının renkleri gibi müzik kalitenize fark yaşatan detayları bulacaksınız.
Dinledikçe yaşamınızı tatlandıracak Latin dünyasının bu güzel şarkıları kadife sesli Ömür Göksel’in sesinden düşlerinizdeki solan bazı renklerinizi  cilalayacak .

Ömür Göksel albümü için şunları söylüyor:”Sizlere bir Latin romantizm tableti sunuyorum.Hem de kendi imzamı taşıyan bir reçeteyle. Geleneksel hale gelecek keyif saatlerinizden önce bir tablet almanız yeterlidir.
Yan etkileri yoktur.”

Albümdeki Şarkılar :

1. Besame Mucho
2. Historia de un Amor
3. Perdoname mi Vida
4. Abrazame
5. Sin Ti
6. Tres Palabras
7. Sabor a mi
8. Quizas Quizas Quizas
9. La Noche de mi Amor
10. Cenizas
11. Quien Sera
12. Concova y Convexo
13. Sin un Amor
14. Cuando Vuelva a tu Lado
15. Encadenados
16. Volveras
17. Inolvidable
18. Vuelvo al Saur / Dalgalar

omur, goksel, a, touch, of, latin DİNLE

Etiketler: omur, goksel, a, touch, of, latin, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 8.8.2007 05:16:06 1061