GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Müzik Magazin

Hayatta vefa denen bir şey vardır! Müzik Magazin

Hayatta vefa denen bir şey vardır!

Çok yönlülüğü ve yetenekleri ile herkesi kendine hayran bırakan Suzan Kardeş, yeni yaşına ailesi ve arkadaşları ile birlikte kutlama yaparak girdi. İkinci pastasını düzenlediği yemekte kesen Suzan Kardeş'e ilk sürpriz ekibinden gelmiş ve bir gece önce Beyoğlu Hayal Kahvesi'nde 00:00'da pasta ile kutlama yapılmıştı.

5/5/2017 1 | 249
DEVAMI
Çilehaneyi verimhaneye çevirdi Müzik Magazin

Çilehaneyi verimhaneye çevirdi

Sezen Aksu, Bakırköy Kapalı Kadın Cezaevi'nde yatan Deniz Seki'ye 2014 yılında yazdığı mektupta şöyle seslenmişti; "Çok sert bir sabır sınavından geçiyorsun, hayat seni tam bir savaşçı olarak yetiştiriyor. Dik dur! Çilehaneyi verimhaneye çevir." Deniz Seki, Sezen Aksu'nun sözünü dinledi ve çilehaneyi tam bir verimhaneye çevirdi.

5/5/2017 1 | 288
DEVAMI
Kıraç köy okulları için kitap topladı Müzik Magazin

Kıraç köy okulları için kitap topladı

Kıraç şarkıları, konserleri ve dizi müziklerinin yanısıra, sosyal sorumluluk projelerine de destek olmaya devam ediyor. Sanatçı, Beyrut Performance'da verdiği konserine gelen hayranlarıyla köy okulları için hikaye ve test kitapları ile kırtasiye malzemeleri topladı.

3/27/2017 | 300
DEVAMI
Yonca Evcimik sanat hayatının 40. yılını kutladı Müzik Magazin

Yonca Evcimik sanat hayatının 40. yılını kutladı

90'lı yıllarda patlayan Türk Pop Müziği'nin öncüsü Yonca Evcimik, profesyonel sanat hayatının 40. yılını önceki akşam W Lounge SuperJazz'de çılgın bir davetle kutladı.

3/27/2017 | 283
DEVAMI
Irem Derici'den Sezen Aksu'ya anlamli hediye. Müzik Magazin

Irem Derici'den Sezen Aksu'ya anlamli hediye.

Son yillarin en farkli ve güçlü seslerinden biri olan Irem Derici, yazin çikardigi ve son günlerin en begenilen sarkilarindan biri haline gelen "Düsler Ülkesinin Gel Git Akillisi"nin sahibi Sezen Aksu'ya tesekkürünü bir sürpriz ile sunmak istiyor.

12/3/2014 | 645
DEVAMI