GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Murat Boz'dan single : Uçurum

Murat Boz'dan single Uçurum
Müzik eleştirmenleri, radyo programcıları ve müziğin ustaları tarafından Türkiye'nin yeni pop starı ilan edilen ve dünya müzik sektöründe single çalışmalarının Türkiye'de öncüsü olan Murat Boz'un yeni single çalışması "Uçurum" Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle çok yakında karşınızda.

Murat Boz'un yeni single çalışmasında üç farklı şarkı ve versiyonları bulunmaktadır. Çıkış şarkısı olan "Uçurum" sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı, düzenlemesi ise Suat Aydoğan'a aittir.

Müziğin gerçek savaşçısı olarak göreceğiniz Murat Boz, single için özel hazırladığımız fotoğraflarından da farkeceğiniz gibi müziğin korsanlar tarafından sanatçı ve müzikseverlere verdiği zararın yine kaliteli müzik ile savaşı kazanabileceğini gösteriyor.

Dokuz Sekiz Müzik Yapım etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak single çalışmasının klibi önümüzdeki hafta ekranda olacak. Murat Boz'un bugüne kadar yayınlanan kliplerinin farklılığı yine ilgi çekecek. Klibin yönetmenliğini Tülay İbak'ın gerçekleştirdiği çalışmada; sürpriz konusuyla izleyenleri şaşırtacak.

murat, bozdan, single, ucurum DİNLE

Etiketler: murat, bozdan, single, ucurum, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, video

Editör 26.6.2008 04:26:27 1256