GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Kolpa'nın enerjisi Maximum seviyesinde..!

Kolpa'nın enerjisi Maximum seviyesinde..!
Sahne performanslarında yorumladıkları cover şarkılar ile geniş bir dinleyici kitlesinin takip ettiği "KOLPA" enerji dozu yüksek ilk albümleri "Hayat Senin"in ardından yepyeni projesini yayınlıyor. Pasaj Müzik etiketiyle raflarda yerini alan olan maxi single projeleri "MAXİMUM", Kolpa'nın yıllardır kendilerine has tarzları ile yorumladıkları, herkesin sevdiği cover şarkılardan oluşuyor.
Barış Yurtçu (vokal), Bora Yeter (bas), Cenk Taner Dönmez (gitar) ve Samuray Gökçe'den (davul) oluşan Kolpa'nın, prodüktörlüğünü Matthew Erdem ile birlikte yaptığı maxi single projesinde 5 şarkı yer alıyor.

Adnan Ergil, Sezen Aksu, Uzay Heparı, Hande Yener, Murat Matthew Erdem, Serkan Civelek ve Erol Temizel gibi besteci ve söz yazarlarının şarkılarının yer aldığı çalışmanın mixini Matthew Erdem ve Alen Konakoğlu, masteringini ise Mazen Murad ve Barış Büyük yaparken; "Bir Yerde" şarkısında Kolpa'ya, Kemal Doğulu eşlik etti.

Kolpa coverlarında enerjik ve dinamik bir hale getirdikleri şarkıları, farklı formlara dönüştürerek sıcak bir atmosfer yaratıyorlar.

Maximum'un ilk video klibi, Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde, Nilüfer'in 90'lı yıllarda seslendirdiği ve o döneme damgasını vurmuş "Böyle Ayrılık Olmaz" isimli şarkıya çekildi.

Şarkı listesi

1. Böyle Ayrılık Olmaz
2. Kadınım
3. Maximum
4. Bitmeli
5. Bir Yerde (ft. Kemal Doğulu)

kolpanın, enerjisi, maximum, seviyesinde.. DİNLE

Etiketler: kolpanın, enerjisi, maximum, seviyesinde.., yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.3.2010 17:48:47 969