GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Güncel Haberler

Sıla'dan bayram sürprizi Engerek Güncel Haberler

Sıla'dan bayram sürprizi Engerek

Geçtiğimiz Mayıs ayında "Mürekkep" isimli son albümünü yayınlayan Sıla, albümünün ikinci video klibi "Engerek"i müzikseverlerle buluşturdu. "Mürekkep" albümünün ardından Ege ve Akdeniz'de konser turnesine çıkan Sıla'nın yeni klibi "Engerek", turnedeki konser ve prova görüntülerinden oluşuyor.

Editör 20.9.2016 | 484
DEVAMI
Gökhan Özen'den Değişir Dünya Güncel Haberler

Gökhan Özen'den Değişir Dünya

Gökhan Özen'in "Maske" albümünün 3. video klibini "Değişir Dünya" isimli şarkısına çekti. Gökhan Özen söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan şarkıya dünyanın farklı metropollerinde iki yılda tamamlanan bir video klip çekti.

Editör 20.9.2016 | 386
DEVAMI
Hande Yener'den yeni klip Deli Bile Güncel Haberler

Hande Yener'den yeni klip Deli Bile

Hande Yener sevenlerinden gelen yoğun istek üzerine Youtube'da klipsiz 18 milyon dinlemeye ulaşarak rekor kıran, söz ve müziği Altan Çetin imzalı "Deli Bile" şarkısını kliplendirdi. "Hepsi Hit Vol 1" albümünün çıkış parçası "Mor" ile satış ve müzik listelerini alt üst eden Hande Yener, albümdeki diğer parçaların başarısı ile de iddiasını konuşturuyor.

Editör 20.9.2016 | 354
DEVAMI
İrem Derici'den yeni klip Dur Yavaş Güncel Haberler

İrem Derici'den yeni klip Dur Yavaş

Türk Pop Müziği'nin yeni nesil starı İrem Derici, 5 ay önce çıkardığı ilk albümü "Dantel" in 3. video klibini "Dur Yavaş" isimli şarkısına çekti. İrem Derici geçtiğimiz gün hayranlarından yoğun istek alan şarkısı "Dur Yavaş"ın klip çekimleri için kamera karşısına geçti.

Editör 20.9.2016 | 397
DEVAMI
Gökhan Türkmen'den fark yaratacak klip Vay Halimize Güncel Haberler

Gökhan Türkmen'den fark yaratacak klip Vay Halimize

Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, farklı müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı "Vay Halimize"yi GTR etiketiyle dijital platformlarda yayınladı. Sözleri Gökhan Türkmen'e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen'e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan "Vay Halimize" şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen'in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Editör 20.9.2016 | 346
DEVAMI