GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Emre Aydın'dan yeni albüm : Kağıt Evler

Emre Aydın'dan yeni albüm Kağıt Evler
Emreaydın'ın Sony Music etiketiyle yayınlanan yeni albümü "Kağıt Evler" in çıkış şarkısı "Bu Yağmurlar" radyolar ve dijital ortam üzerinden müzik severlerle buluştu ve buluştuktan 2 gün sonra en büyük yasal satış platformlarından birisi olan www.ttnetmuzik.com.tr'da en çok indirilen ve dinlenilen şarkı olarak bir rekora imza attı.
Söz ve bestesi emreaydın’'a ait olan "BU YAĞMURLAR" şarkısının yer aldığı yeni albümünün  çıkış şarkısı için "ilk albümümden  sonra geçen süre zarfında ilkinden daha iyi bir albüm  yapmak için çok uğraştım ve artık son noktaya gelmeye başladık, dinleyecilerle buluşmak için gün sayıyorum" dedi.

Söz ve müziği emreaydın imzası taşıyan "BU YAĞMURLAR" yaklaşık 20 saatlik zorlu bir çalışmanın ardından kliplendirildi. Murad Küçük yönetmenliğinde çekilen klibin görüntü yönetmenliğini Robert Benevides üstlendi. 16 mm film formatında Çatalca'da ormanda ve özel olarak oluşturulan platoda çekilen klipte sanatçıya 2 çocuk oyuncu eşlik etti. Oldukça farklı bir konsepte çekilen klipte -10 dereceyi bulan soğuk havanın yanı sıra kullanılan kar, şimşek ve kuru buz makineleri ve uçak motoru pervanesi emreaydın ve teknik ekibin oldukça zor şartlar altında çalışmasına neden oldu.

emre, aydından, yeni, albüm, kağıt, evler DİNLE

Etiketler: emre, aydından, yeni, albüm, kağıt, evler, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 29.3.2010 17:34:17 815