GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Doğa için çal !

Doğa için çal !
Agaclar.net'ten Fırat Çavaş, doğdukları iller farklı, yaşadıkları mekanlar farklı, zevkleri, yaşama bakış açıları farklı 45 müzisyeni, varolan gerçekleri bir kez daha hatırlatmak için bir araya getirdi: Doğa için çal! 45 müzisyenden biri de, rock müzikseverlerin "Su Gibi", "Keşf-i Alem", "Ölüm Kapımı Çalmasa da", "Kördüğüm", "Yardımcı Olmuyor" gibi şarkılarıyla tanıdığı ASLI oldu.

Günden güne yok olan ve sadece seyircisi olduğumuz bu gidişata dur demek için Aslı, hissettiklerini "Divane Aşık Gibi" şarkısının, kendi hayat bakışına uygun olan bölümünü seslendirerek, gönüllü olarak katkıda bulundu.

Doğa için Çal! Yoksa dünya yok oluyor...

Dünya'nın hali ortada... Yerküresiyle, atmosferiyle tehlike sinyalleri verip duruyor.

Küresel iklim değişikliği bir dert; seller, taşkınlar, buzulların erimesi, kıyıların denizler tarafından yutulması ihtimali, kuraklık...

Beslenme başka bir dert; besin bulanlar için GDO'lu ürünler, denetimsiz tarımsal ilaçlama, sakıncalı katkı maddeleri... Bulamayanların sorunu karmaşık değil: Sadece açlık! Enerji savaşları, temiz su savaşları... Yani gidişat iyi değil.

En güçlü ya da yoksul olanların büyük çoğunluğu, kendi küçük ya da büyük çıkarını esas alarak, kendini dünyanın merkezine koyarak yaşıyor. Herkesin mazereti var!

doğa, için, çal DİNLE

Etiketler: doğa, için, çal, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 7.11.2009 17:30:15 1233