GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Demet Akalın'dan yeni klip : Aşk

Demet Akalın'dan yeni klip Aşk
Ardı ardına verdiği konserlerle Türkiye ve Avrupa'da binlerce seveniyle buluşan Demet Akalın, geçtiğimiz hafta piyasaya sürülen yeni albümü AŞK'ın gördüğü ilgiden çok memnun. Konserlerinde izleyicilerin büyük beğenisiyle karşılaşan Akalın, albümün ilk klibini "AŞK" şarkısına çektii.
Yurtiçi ve yurtdışındaki konserlerinde binlerce kişiye seslenen Demet Akalın iki konser arasında çekilen klip için "Ardı ardına konserler alınmıştı. Arada bir gün boşluk vardı onu da hemen klip için doldurduk. Biz çekerken çok keyif aldık, umarım herkes beğenir" dedi.

Mustafa Uslu'nun yönetiminde 19 saatte çekilen klipte Demet Akalın şehir hayatından bunalıp tatile çıkan bir kızı canlandırıyor. Klipte Demet Akalın'a birbirinden yakışıklı 3 erkek model eşlik ediyor. Klip çekiminin hemen ardından konser maratonuna devam eden Demet Akalın, formunda görüntüsü, çarpıcı kostümleri ve dans sahneleriyle yine ilgi toplayacak.

demet, akalından, yeni, klip, aşk DİNLE

Etiketler: demet, akalından, yeni, klip, aşk, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.6.2011 13:40:04 890