GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Bedük, Avrupa'da listeleri zorluyor !

Bedük, Avrupa'da listeleri zorluyor !
Dans müziğin Türkiye'de ilk ismi Bedük'ün ünü sınırları aştı, dünyaya ulaştı. Dünya da adını duyuran ilk Türk sanatçı olma başarısını yakalayan Bedük'ün albümü tüm dünya da satışa sunuldu.
Bedük son albümü "GO" ile sınırları aştı. Beyonce, Barbara Streisand, Celine Dion, David Bowie, Robbine Willams, The Ting Tings gibi birçok sanatçının bağlı bulunduğu Columbia Records ile anlaşan Bedük'ün albümü tüm Dünya da satışa sunuldu. Müzik severler ile buluşan albüm için çok uğraştığını söyleyen Bedük, "Bu en büyük armağan. Gece gündüz çalıştığım, ürettiğim, müziğimi birileri duydu ve bana ulaştı. Şimdi de benim uğraştığım şarkılarım tüm Dünyada müzik  severlere ulaşıyor. Bu en büyük mutluluk" dedi.

Columbia Records Bedük'ün 'GO' albümü için tanıtım çalışmalarına başladı. Myspace üzerinden Fransa, Polanya, Çin, Austrailia, Amerika'da ana sayfalarında yer alan Bedük, "Bu bir büyük gurur kaynağı. Ülkemi ve müziğimi en iyi şekilde Dünya duyacak" diyerek yeni şarkılarını yapmaya başladığının müjdesini de verdi.

bedük,, avrupada, listeleri, zorluyor DİNLE

Etiketler: bedük,, avrupada, listeleri, zorluyor, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 28.6.2010 15:31:08 1147