GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Aynur Aydın: Life Goes On

Aynur Aydın Life Goes On
2011 yılında hayatımıza hızlı bir giriş yapan Aynur Aydın "12 Çeşit La La" isimli albümü ile yılın en iyi çıkış yapan sanatçısı dahil olmak üzere bir çok kategoride aday gösterildi. Bir çok üniversite önde olmak üzere "Yılın En İyi Çıkış Yapan Sanatçısı", "En İyi Şarkı" ve "En İyi Klip" ödüllerine layık görüldü. "Yenildim Daima (DNA)", "Ayrılıklar Mevsimi (Better)", "Yanı Başıma (Measure Up)", "N’olur Gitme", "İşporta" gibi hit şarkılara imza attı.
Çalışmalarına hız kesmeden devam eden Aynur Aydın yeni çıkacak albümü öncesi Türkiye'de ve Avrupa'da yayınlanacak olan yeni single çalışması "Life Goes On" ile tekrar dikkatleri üzerine çekiyor. Şarkının söz ve müziği Alex James, Harry Sommerdahl, Daniel Di Presa, Whitney Phillips gibi başarılı ekip tarafından hazırlandı. Albüm kayıtları Tom Coyne ve Jared Robbins (Sterling Sound) New York ve Los Angels Stüdyolarında Moh Denebi Prodüktörlüğünde gerçekleşti.

30 Ağustos tarihinde Almanya, İsviçre, Avusturya başta olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde eş zamanlı yayınlanacak olan "Life Goes On" Türkiye’de ise Seyhan Müzik etiketi ile sunuluyor. Klip çekimleri Şenol Korkmaz tarafından gerçekleşen "Life Goes On" 18 Ağustos tarihinde dijital platformlarda yer aldı.

aynur, aydın, life, goes, on DİNLE

Etiketler: aynur, aydın, life, goes, on, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:43:24 898