GİRİŞ YAP

x
Sargın Müzik

Ahmet Özhan: Son Nebi

Ahmet Özhan Son Nebi
Ahmet Özhan, Haziran ayında Esen Müzik etiketiyle yayımladığı yeni albümü "Son Nebi" için kamera karşısına geçti. Tasavvuf Müziğinin seçkin eserlerini "SON NEBİ" albümünde bir araya getiren Ahmet Özhan, albümün ilk video klibini, albümle aynı adı taşıyan "SON NEBİ" isimli ilahiye çekti.
Sözü Ahmet Efe'ye, Müziği Hakan Alvan'a ait olan olan "Son Nebi" klibi; Cumali Çöp yönetmenliğinde, Maslak Kırmızı Plato stüdyolarında çekildi.20 kişilik set ekibinin görev aldığı klibin çekimleri yaklaşık bir günde tamamlandı.

"Son Nebi" albümünde, Yunus Emre, Kelami, İbrahim Nakşi, Aziz Mahmut Hüdayi gibi Divan Edebiyatı'nın önemli isimlerinin eserlerine yer vermesinin yanı sıra, kendisine ait iki besteyi de repertuarına dahil eden Özhan, 11 eserden oluşan albümün ilk klibi "Son Nebi" ile kamera karşısına geçerek, Ramazan ayının ruhunu yansıtan bir klip eşliğinde albümü müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

ahmet, özhan, son, nebi DİNLE

Etiketler: ahmet, özhan, son, nebi, yeni albümler, yeni klipler, müzik haberleri, md altyapı, karaoke, şarkı sözleri, midi, cep melodi

Editör 27.9.2013 03:21:24 842